O blogu seoit.pl

Witaj na blogu seoit.pl. Jeśli tu trafiłeś to prawdopodobnie zainteresował Cię co najmniej jeden artykuł i po jego lekturze chciałeś poznać o czym jest cała witryna i po co autor ją prowadzi. Seoit.pl jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem, w którym autor mówi o seo między innym w kontekście ogólnego IT. Także zdarza mu się mówić se o IT bez jasnego związku z seo, a czasem też se o, o SEO.

Blog powstał w celu przedstawiania przez autora swojego punktu widzenia na aspekty bezpośrednio i pośrednio powiązane z seo, pozycjonowaniem (zobacz Co to jest pozycjonowanie?) czy też bardzo luźno pojętym IT w technologiach internetowych i marketingu cyfrowym. Oznacza to, że oprócz różnych przemyśleń możesz znaleźć wyjaśnienia niektórych zjawisk i pojęć ze wspomnianych dziedzin oraz porady jak można je wykorzystać.

Autor w swojej przenikliwości ma też tendencję do zadawania pytania dlaczego. W związku z tym możesz się też spodziewać, że znajdziesz tu luźne przyczynowo skutkowe rozważania na temat zjawisk występujących w świecie technologii internetowych.

Z racji języka jakim głównie posługuje się autor, najbardziej interesującą go wyszukiwarką jest Google. Oznacza to, że część ogłoszeń czy wydarzeń związanych z molochem z Mountain View może zostać tutaj skomentowana.

Reasumując, niezależnie jak tu trafiłeś, jeśli wspomniane aspekty są w jakimś stopniu w kręgu Twoich zainteresowań lub po prostu chciałbyś je troszkę bliżej poznać w trakcie lektury luźno traktujących o nich artykułów – to zapraszam do lektury!